Firma VOID Sp. z o.o. jako doświadczone w branży przedsiębiorstwo prowadzi dystrybucję wyrobów metalowych. Oferujemy także profesjonalne doradztwo oraz zaopatrujemy zarówno firmy produkcyjne i usługowe, jak też klientów detalicznych.

Od ponad 10 lat nasze wyroby metalowe cieszą się niesłabnącym uznaniem wśród grona konsumentów. Szczególnie dużą popularność zyskały nasze systemy ogrodzeniowe.

Ogrodzenia z siatki wykonujemy przy użyciu najwyższej jakości materiałów i nowoczesnych technologii. Dzięki temu możemy Państwu zaoferować trwałe i wytrzymałe siatki zgrzewane oraz hexagonalne. Idealnie sprawdzają się do zabezpieczenia wszelkiego rodzaju systemów wentylacyjnych oraz usztywnienia materiałów filtracyjnych. Z powodzeniem, tego rodzaju siatki ogrodzeniowe można zastosować do wykonania klatek dla zwierząt. Udostępniamy także specjalne siatki plastikowe o uniwersalnym zastosowaniu.

W ofercie firmy między innymi:

Ogrodzenia

Jeśli interesują Państwa najwyższej jakości systemy ogrodzeniowe, to nasza firma jest w tej dziedzinie specjalistą. Udostępniamy ogrodzenia wykonane z trwałych i wytrzymałych materiałów, odpornych na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych.

Siatki ogrodzeniowe

Oferujemy Państwu siatki ogrodzeniowe wykonane z wysokogatunkowych materiałów. Nasze wyroby powstają dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technologii produkcyjnych. Udostępniamy siatki plastikowe i zgrzewane odznaczające się uniwersalnością oraz funkcjonalnością.

Tunele foliowe

Poszukujecie ekonomicznego i funkcjonalnego rozwiązania do Waszych ogrodów? Prezentujemy tunele foliowe, które zabezpieczą rośliny przed szkodliwym działaniem niesprzyjających warunków pogodowych i umożliwią utrzymanie stałej, dodatniej temperatury.

Mata bambusowa

Mata bambusowa to doskonała alternatywa dla tradycyjnych systemów ogrodzeniowych. Wykonana została z naturalnych materiałów, dzięki czemu idealnie wkomponowuje się w krajobraz ogrodu. Odznacza się estetyką oraz trwałością wykonania.